Cod produs: 83151
Magazin: Euroamanet & Exchange Primariei
Locatie: str. Primariei nr. 41, Oradea
Telefon: 0770.901.180
Greutate: 1 Kg
Avans: 100 Lei
685.00 Lei
Cumpara
Specificatii
Caracteristici generale
| Tip telefon | Smartphone |
| Sloturi SIM | Dual SIM |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Sistem de operare | Android |
| Conectivitate | Bluetooth Wi-Fi GPS NFC |
| Versiune Bluetooth | 5.3 |
| Versiune sistem operare | Android 14 |
| Model procesor | Snapdragon 7 Gen 3 |
| Numar nuclee | 8 |
| Frecventa procesor | 2.6 GHz 2.4 GHz 1.8 GHz |
| Senzori | Accelerometru Giroscop Amprenta Busola |
| Culoare | Negru |
| Dimensiuni | 161.5 x 7.7 x 74.6 mm |
| Greutate | 187 g |
| An aparitie | 2024 |
| Tehnologie | 4G 3G 5G |
| RO-ALERT | Da |
Euroamanet & Exchange Primariei
str. Primariei nr. 41, Oradea
Telefon: 0770.901.180
Telefon: 0770.901.180
Orar
- Luni:08 - 21
- Marti:08 - 21
- Miercuri:08 - 21
- Joi:08 - 21
- Vineri:08 - 21
- Sambata:08 - 21
- Duminica10- 21


