Telefon mobil Honor 200 256GB 8GB RAM Dual Sim 5G Black
Cod produs: 14215
Magazin: Euroamanet & Exchange Lotus
Locatie: str. Nufarului nr. 31, Oradea
Telefon: 0738.752.533
Greutate: 1 Kg
Avans: 100 Lei
494.99 Lei
495.00 Lei
Cumpara
Specificatii
Caracteristici generale
| Tip telefon | Smartphone |
| Sloturi SIM | Dual SIM |
| Culoare | Negru |
| SAR (W/kg) | 0.19 W/kg (head) |
| Tehnologie | 5G |
| RO-ALERT | Da |
Memorie
| Memorie interna | 256 GB |
| Memorie RAM | 8 GB |
Conectivitate
| Standard Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
Foto video
| Blit | Da |
Alimentare
| Capacitate baterie | 5200 mAh |
Euroamanet & Exchange Lotus
str. Nufarului nr. 31, Oradea
Telefon: 0738.752.533
Telefon: 0738.752.533
Orar
- Luni:08 - 21
- Marti:08 - 21
- Miercuri:08 - 21
- Joi:08 - 21
- Vineri:08 - 21
- Sambata:08 - 21
- Duminica09 - 21





