Cod produs: 18989
Magazin: Euroamanet & Exchange Gara
Locatie: str. Republicii nr. 87, Oradea
Telefon: 0771.163.206
Greutate: 1 Kg
Avans: 100 Lei
395.00 Lei
Cumpara
Caracteristici generale
| Tip telefon | Smartphone |
| Sloturi SIM | Dual SIM |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Sistem de operare | Android |
| Conectivitate | Bluetooth Wi-Fi GPS NFC |
| Versiune Bluetooth | 5.1 |
| Versiune sistem operare | Android 15 |
| Model procesor | Qualcomm SM6375 Pro (Snapdragon 6s Gen. 3) |
| Numar nuclee | 8 |
| Culoare | Negru |
| Dimensiuni | 76.8 x 8.24 x 166.89 mm |
| Greutate | 208 g |
| SAR (W/kg) | 0.98 |
| Altele | Glonass GPS Galileo Beidou |
| Tehnologie | 2G 4G 3G |
| Protectie | Waterproof Dustproof |
| RO-ALERT | Da |
Afisare
| Dimensiune ecran | 6.77 inch |
| Tip display | LCD |
| Rezolutie (pixeli) | 720 x 1610 |
| Functii display | 120 Hz |
Memorie
| Memorie interna | 128 GB |
| Memorie RAM | 4 GB |
Foto video
| Numar camere | 3 |
| Rezolutie camera principala | 2 MP Depth |
| Rezolutie camera frontala | 5 Mpx |
| Rezolutie video | Full HD |
| Caracteristici foto/video | HDR |
| Blit | Da |
Alimentare
| Incarcator inclus | Nu |
| Capacitate baterie | 6350 mAh |
Euroamanet & Exchange Gara
str. Republicii nr. 87, Oradea
Telefon: 0771.163.206
Telefon: 0771.163.206
Orar
- Luni:08 - 21
- Marti:08 - 21
- Miercuri:08 - 21
- Joi:08 - 21
- Vineri:08 - 21
- Sambata:08 - 21
- Duminica09 - 21



