Telefon mobil Honor Magic V2, Dual SIM, 16GB RAM, 512GB, 5G, Black
Cod produs: 80810
Magazin: Euroamanet & Exchange Primariei
Locatie: str. Primariei nr. 41, Oradea
Telefon: 0770.901.180
Greutate: 1 Kg
Avans: 200 Lei
1995.00 Lei
Cumpara
Specificatii
Caracteristici generale
| Tip telefon | Telefon pliabil |
| Sloturi SIM | Dual SIM |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Sistem de operare | MagicOS |
| Conectivitate | Bluetooth Wi-Fi GPS NFC |
| Versiune Bluetooth | 5.3 |
| Versiune sistem operare | Android 13 |
| Model procesor | Snapdragon 8 Gen 2 |
| Numar nuclee | 8 |
| Frecventa procesor | 3.1 GHz 2.8 GHz 2 GHz |
| Senzori | Giroscop Amprenta Busola Senzor de proximitate Senzor de lumina Senzor gravitational |
| Continut pachet | Telefon Cheie SIM Cablu de date USB Type-C |
| Culoare | Violet |
| Dimensiuni | 74 x 156.7 x 10.1 mm |
| Greutate | 237 g |
| SAR (W/kg) | Nici o informatie disponibila |
| Tehnologie | 2G 4G 3G 5G |
Afisare
| Dimensiune ecran | 7.9 inch 6.43 inch |
| Tip display | OLED |
| Rezolutie (pixeli) | 2344 x 2156 2376 x 1060 |
| Functii display | 120 Hz |
Memorie
| Memorie interna | 512 GB |
| Memorie RAM | 16 GB |
Conectivitate
| Standard Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac/ax/be |
| Porturi | USB Type C |
Foto video
| Numar camere | 3 |
| Rezolutie camera frontala | 16 Mpx |
| Rezolutie video | 4K |
| Blit | Da |
Alimentare
| Capacitate baterie | 5000 mAh |
Euroamanet & Exchange Primariei
str. Primariei nr. 41, Oradea
Telefon: 0770.901.180
Telefon: 0770.901.180
Orar
- Luni:08 - 21
- Marti:08 - 21
- Miercuri:08 - 21
- Joi:08 - 21
- Vineri:08 - 21
- Sambata:08 - 21
- Duminica10- 21

