Telefon mobil Honor X5c Plus, 4GB RAM, 64GB, Midnight Black
Cod produs: 20039
Magazin: Euroamanet & Exchange Gara
Locatie: str. Republicii nr. 87, Oradea
Telefon: 0771.163.206
Greutate: 1 Kg
Avans: 100 Lei
355.00 Lei
Cumpara
Specificatii
Caracteristici generale
| Retea | 4G |
|---|---|
| An lansare | 2025 |
| Model | HONOR X5c PLUS |
| Incarcator inclus | Nu |
| Sloturi Sim | Dual SIM |
| Putere incarcator necesar | 5-15W |
| SIM | Nano SIM |
| Sistem de operare | Android |
| Interfata utilizator | MagicOS |
Ecran
| Tip ecran | LCD |
|---|---|
| Dimensiune ecran | 6.74 inch |
| Rezolutie ecran (pixeli) | 1600 x 720 |
| Alte specificatii ecran | 16.7 milioane culori |
Memorie
| Capacitate stocare | 64 GB |
|---|---|
| Memorie RAM | 4 GB |
| Slot card | microSD |
Procesor
| Tip procesor | Octa Core |
|---|---|
| Procesor | MediaTek Helio G81 |
| Frecventa (GHz) | 2x 2.0 + 6x 1.7 |
Foto video
| Camera principala | Single |
|---|---|
| Rezolutie (Mp) | 50MP (f/1.8) |
| Blitz | Da |
| Selfie Camera | 5MP (f/2.2) |
| Camere Main/Selfie (MP) | 50/5 |
Date
| WLAN | 802.11 a/b/g/n/ac, 2.4G/5G |
|---|---|
| Bluetooth | 5.1 |
| GPS | GPS, AGPS, Glonass, BeiDou, Galileo |
| USB | USB-C |
Euroamanet & Exchange Gara
str. Republicii nr. 87, Oradea
Telefon: 0771.163.206
Telefon: 0771.163.206
Orar
- Luni:08 - 21
- Marti:08 - 21
- Miercuri:08 - 21
- Joi:08 - 21
- Vineri:08 - 21
- Sambata:08 - 21
- Duminica09 - 21



