Cod produs: 77983
Magazin: Euroamanet & Exchange Primariei
Locatie: str. Primariei nr. 41, Oradea
Telefon: 0770.901.180
Greutate: 1 Kg
Avans: 100 Lei
555.00 Lei
Cumpara
Specificatii
Caracteristici generale
| Tip telefon | Smartphone |
| Sloturi SIM | Dual SIM |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Sistem de operare | Android |
| Conectivitate | Bluetooth Wi-Fi GPS NFC |
| Versiune Bluetooth | 5.0 |
| Versiune sistem operare | Android 9 |
| Model procesor | HUAWEI Kirin 980 |
| Numar nuclee | 8 |
| Frecventa procesor | 2.6 GHz 1.92 GHz 1.8 GHz |
| Tehnologie | 2G 4G 3G GPRS |
| RO-ALERT | Da |
Afisare
| Dimensiune ecran | 6.1 inch |
| Tip display | OLED |
| Rezolutie (pixeli) | 1080 x 2340 |
Memorie
| Memorie interna | 128 GB |
| Memorie RAM | 6 GB |
| Slot card memorie | NanoSD |
Conectivitate
| Standard Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac |
| Porturi | Jack 3.5 mm USB Type C |
Foto video
| Numar camere | 4 |
| Rezolutie camera principala | 16 MP Ultrawide 40 MP Wide 8 MP Telephoto |
| Rezolutie camera frontala | 32 Mpx |
| Caracteristici foto/video | Auto focus |
| Blit | Da |
Alimentare
| Capacitate baterie | 3650 mAh |
Euroamanet & Exchange Primariei
str. Primariei nr. 41, Oradea
Telefon: 0770.901.180
Telefon: 0770.901.180
Orar
- Luni:08 - 21
- Marti:08 - 21
- Miercuri:08 - 21
- Joi:08 - 21
- Vineri:08 - 21
- Sambata:08 - 21
- Duminica10- 21



