Cod produs: 26986
Magazin: Euroamanet & Exchange Decebal
Locatie: str. Decebal nr. 12, Oradea
Telefon: 0799.876.206
Greutate: 1 Kg
Avans: 100 Lei
645.00 Lei
Vandut
CARACTERISTICI GENERALE
| Tip telefon | Smartphone |
| Sloturi SIM | Dual SIM |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Sistem de operare | Android |
| Conectivitate | Bluetooth Wi-Fi GPS NFC Incarcare wireless |
| Versiune sistem operare | Android 9 |
| Numar nuclee | 8 |
| Model procesor | HiSilicon Kirin 980 |
| Frecventa procesor | 2.6 GHz 1.92 GHz 1.8 GHz |
| Senzori | Accelerometru Giroscop Amprenta Busola Senzor de proximitate |
| Continut pachet | Telefon |
| Culoare | Negru |
| Dimensiuni | 73.4 x 8.4 x 158 mm |
| Greutate | 192 g |
| An aparitie | 2019 |
| Tehnologie | 2G 4G 3G GPRS |
| Protectie | Waterproof Dustproof |
| RO-ALERT | Da |
AFISARE
| Dimensiune ecran | 6.47 inch |
| Tip display | OLED |
| Rezolutie (pixeli) | 1080 x 2340 |
| Functii display | Multi-touch 398 PPI |
MEMORIE
| Memorie interna | 128 GB |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Slot card memorie | NM |
CONECTIVITATE
| Versiune Bluetooth | 5.0 |
| Standard Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac Dual Band Wi-fi direct Wi-fi hotspot |
| Porturi | USB Type C |
FOTO VIDEO
| Numar camere | 5 |
| Rezolutie camera principala | 40 MP Wide 20 MP Ultrawide 8 MP Telephoto |
| Rezolutie camera frontala | 32 Mpx |
| Rezolutie video | Full HD 4K |
| Caracteristici foto/video | Geotagging Detectia fetei Panorama HDR |
| Blit | Da |
ALIMENTARE
| Tip baterie | Li-Po |
| Capacitate baterie | 4200 mAh |
Brand: Huawei
Euroamanet & Exchange Decebal
str. Decebal nr. 12, Oradea
Telefon: 0799.876.206
Telefon: 0799.876.206
Orar
- Luni:08 - 21
- Marti:08 - 21
- Miercuri:08 - 21
- Joi:08 - 21
- Vineri:08 - 21
- Sambata:08 - 21
- Duminica09 - 21