Telefon mobil iHunt Titan P10000 Pro, Dual SIM, 64GB, 4GB RAM
Cod produs: 38404
Magazin: Euroamanet & Exchange Iosia
Locatie: Calea Cazaban nr.55 bl Pc 2, Oradea
Telefon: 0770.902.454
Greutate: 1 Kg
Avans: 100 Lei
445.00 Lei
Vandut
Caracteristici generale
| Tip telefon | Smartphone |
| Sloturi SIM | Dual SIM |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Sistem de operare | Android |
| Conectivitate | Bluetooth Wi-Fi GPS |
| Versiune Bluetooth | 5.0 |
| Versiune sistem operare | Android 14 |
| Model procesor | ARM Cortex-A53 |
| Numar nuclee | 8 |
| Frecventa procesor | 2 GHz |
| Senzori | Accelerometru Giroscop Amprenta Busola Senzor de proximitate Senzor de lumina |
| Continut pachet | Telefon Folie de protectie Manual utilizare Cheie SIM Cablu de date USB Type-C Adaptor retea |
| Culoare | Verde |
| Dimensiuni | 177.4 x 19 x 83.6 mm |
| Greutate | 375 g |
| SAR (W/kg) | 0.58 |
| An aparitie | 2024 |
| Altele | FM Radio Glonass Galileo Beidou Face ID OTG |
| Tehnologie | 4G 3G GPRS |
| Protectie | Waterproof Dustproof Shockproof Scratchproof |
| RO-ALERT | Da |
Afisare
| Dimensiune ecran | 6.75 inch |
| Tip display | LCD IPS TFT |
| Rezolutie (pixeli) | 1600 x 720 |
| Functii display | 260 PPI HD+ |
Memorie
| Memorie interna | 64 GB |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Slot card memorie | MicroSD |
Conectivitate
| Standard Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac |
| Porturi | USB Type C |
Foto video
| Numar camere | 4 |
| Rezolutie camera principala | 16 MP Standard |
| Rezolutie camera frontala | 5 Mpx |
| Rezolutie video | Full HD |
| Caracteristici foto/video | Mod portret |
| Blit | Da |
Alimentare
| Tip baterie | Li-Po |
| Capacitate baterie | 10300 mAh |
Euroamanet & Exchange Iosia
Calea Cazaban nr.55 bl Pc 2, Oradea
Telefon: 0770.902.454
Telefon: 0770.902.454
Orar
- Luni:08 - 21
- Marti:08 - 21
- Miercuri:08 - 21
- Joi:08 - 21
- Vineri:08 - 21
- Sambata:08 - 21
- Duminica09 - 21