Cod produs: 79313
Magazin: Euroamanet & Exchange Primariei
Locatie: str. Primariei nr. 41, Oradea
Telefon: 0770.901.180
Greutate: 1 Kg
Avans: 95.00 Lei
95.00 Lei
Cumpara
Specificatii
Caracteristici generale
| Tip telefon | Telefon clasic |
| Sloturi SIM | Dual SIM |
| Tip SIM | Standard SIM |
| Conectivitate | Bluetooth |
| Versiune Bluetooth | 3.0 |
| Greutate | 91.8 g |
| SAR (W/kg) | 0.79 |
| An aparitie | 2015 |
| Tehnologie | 2G |
| RO-ALERT | Da |
Afisare
| Dimensiune ecran | 2.8 inch |
| Tip display | TFT |
| Rezolutie (pixeli) | 320 x 240 |
Memorie
| Memorie RAM | 16 MB |
| Slot card memorie | MicroSD |
Conectivitate
| Porturi | Jack 3.5 mm |
Foto video
| Numar camere | 2 |
| Rezolutie camera principala | 2 MP Standard |
| Rezolutie camera frontala | 2 Mpx |
| Caracteristici foto/video | Fix focus |
| Blit | Da |
Alimentare
| Tip baterie | Li-Ion |
| Capacitate baterie | 1200 mAh |
Euroamanet & Exchange Primariei
str. Primariei nr. 41, Oradea
Telefon: 0770.901.180
Telefon: 0770.901.180
Orar
- Luni:08 - 21
- Marti:08 - 21
- Miercuri:08 - 21
- Joi:08 - 21
- Vineri:08 - 21
- Sambata:08 - 21
- Duminica10- 21



