Cod produs: 153936
Magazin: Euroamanet & Exchange Non-Stop
Locatie: str. Ady Endre nr. 50, Oradea
Telefon: 0770.902.066
Greutate: 1 Kg
Avans: 100 Lei
215.00 Lei
Vandut
Specificatii
Caracteristici generale
| Tip telefon | Smartphone |
| Sloturi SIM | Dual SIM |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Sistem de operare | Android |
| Conectivitate | Bluetooth Wi-Fi GPS |
| Versiune Bluetooth | 4.2 |
| Versiune sistem operare | Android 10 |
| Model procesor | Qualcomm Snapdragon 460 |
| Numar nuclee | 8 |
| Frecventa procesor | 1.8 GHz |
| Senzori | Accelerometru Giroscop Amprenta Recunoastere faciala Senzor de proximitate Senzor de lumina |
| Dimensiuni | 76 x 8.7 x 161 mm |
| Greutate | 180 g |
| An aparitie | 2020 |
| Tehnologie | 4G 3G |
| RO-ALERT | Da |
Afisare
| Dimensiune ecran | 6.39 inch |
| Tip display | IPS |
| Rezolutie (pixeli) | 1560 x 720 |
| Functii display | 269 PPI |
Memorie
| Memorie interna | 64 GB |
| Memorie RAM | 3 GB |
| Slot card memorie | MicroSD |
Conectivitate
| Standard Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n Wi-fi hotspot |
| Porturi | Jack 3.5 mm USB Type C |
Foto video
| Numar camere | 3 |
| Rezolutie camera principala | 2 MP Depth 13 MP Wide 5 MP Ultrawide |
| Rezolutie camera frontala | 8 Mpx |
| Blit | Da |
Alimentare
| Capacitate baterie | 4000 mAh |
Euroamanet & Exchange Non-Stop
str. Ady Endre nr. 50, Oradea
Telefon: 0770.902.066
Telefon: 0770.902.066
Orar
- Luni:00 - 24
- Marti:00 - 24
- Miercuri:00 - 24
- Joi:00 - 24
- Vineri:00 - 24
- Sambata:00 - 24
- Duminica00 - 24