Cod produs: 18114
Magazin: Euroamanet & Exchange Gara
Locatie: str. Republicii nr. 87, Oradea
Telefon: 0771.163.206
Greutate: 1 Kg
Avans: 100 Lei
365.00 Lei
Vandut
Specificatii
Caracteristici generale
| Tip telefon | Smartphone |
| Sloturi SIM | Dual SIM |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Sistem de operare | Android |
| Conectivitate | Bluetooth Wi-Fi GPS |
| Versiune Bluetooth | 5.2 |
| Versiune sistem operare | Android 13 |
| Culoare | BLACK |
| Dimensiuni | 164.6 x 75.9 x 8.6 mm |
| Greutate | 199.4 g |
| SAR (W/kg) | Head: 0.361 Body: 1.579 |
| Tehnologie | 4G |
Afisare
| Dimensiune ecran | 6.5 inch |
| Rezolutie (pixeli) | 720 x 1600 |
Memorie
| Memorie interna | 64 GB |
| Memorie RAM | 3 GB |
Conectivitate
| Porturi | Jack 3.5 mm USB Type C |
Foto video
| Rezolutie camera frontala | 8 Mpx |
| Rezolutie video | Full HD |
Alimentare
| Tip baterie | Li-Po |
| Capacitate baterie | 5000 mAh |
Euroamanet & Exchange Gara
str. Republicii nr. 87, Oradea
Telefon: 0771.163.206
Telefon: 0771.163.206
Orar
- Luni:08 - 21
- Marti:08 - 21
- Miercuri:08 - 21
- Joi:08 - 21
- Vineri:08 - 21
- Sambata:08 - 21
- Duminica09 - 21