Telefon mobil OPPO A5 Pro, 256GB, 8GB RAM, 5G ,VERDE
Apple
Disponibilitate:
in stoc
Cod produs: 13541
Magazin: Euroamanet & Exchange Lotus
Locatie: str. Nufarului nr. 31, Oradea
Telefon: 0738.752.533
Greutate: 1 Kg
Avans: 100 Lei
595.00 Lei
Cumpara
Specificatii
Caracteristici generale
| Tip telefon | Smartphone |
| Sloturi SIM | Dual SIM |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Sistem de operare | Android |
| Conectivitate | NFC |
| Versiune Bluetooth | 5.3 |
| Versiune sistem operare | Android 15 |
| Model procesor | MediaTek Dimensity 6300 |
| Numar nuclee | 8 |
| Frecventa procesor | 2 GHz |
| Senzori | Senzor de proximitate |
| Continut pachet | Telefon |
| Culoare | Verde |
| Clasa eficienta energetica | Clasa A |
| Dimensiuni | 164.82 x 7.76 x 75.53 mm |
| Greutate | 196 g |
| SAR (W/kg) | 0.99 |
| An aparitie | 2024 |
| Altele | GPS |
| Tehnologie | 5G |
| Protectie | Water-Resistant |
| RO-ALERT | Da |
Afisare
| Dimensiune ecran | 6.67 inch |
| Tip display | LCD |
| Rezolutie (pixeli) | 1604 x 720 |
| Functii display | HD+ |
Memorie
| Memorie interna | 256 GB |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Slot card memorie | MicroSD |
Conectivitate
| Standard Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac |
| Porturi | USB Type C |
Foto video
| Numar camere | 2 |
| Rezolutie camera principala | 50 MP Wide |
| Rezolutie camera frontala | 8 Mpx |
| Rezolutie video | Full HD |
| Caracteristici foto/video | Night mode |
| Blit | Da |
Alimentare
| Incarcator inclus | NU |
| Tip baterie | Li-Ion |
| Capacitate baterie | 5800 mAh |
Euroamanet & Exchange Lotus
str. Nufarului nr. 31, Oradea
Telefon: 0738.752.533
Telefon: 0738.752.533
Orar
- Luni:08 - 21
- Marti:08 - 21
- Miercuri:08 - 21
- Joi:08 - 21
- Vineri:08 - 21
- Sambata:08 - 21
- Duminica09 - 21




