Telefon mobil OPPO Reno14 F, Dual SIM, 8GB RAM, 256GB, 5G, Opal Blue
Cod produs: 84739
Magazin: Euroamanet & Exchange Transilvaniei
Locatie: str. Transilvaniei nr. 33, Oradea
Telefon: 0752.516.127
Greutate: 1 Kg
Avans: 100 Lei
695.00 Lei
Cumpara
Specificatii
Caracteristici generale
| Tip telefon | Smartphone |
| Sloturi SIM | Dual SIM |
| Tip SIM | Nano SIM eSIM |
| Sistem de operare | Android |
| Conectivitate | Bluetooth Wi-Fi GPS NFC |
| Versiune Bluetooth | 5.1 |
| Versiune sistem operare | Android 15 |
| Model procesor | Snapdragon 6 Gen 1 |
| Numar nuclee | 8 |
| Frecventa procesor | 2.2 GHz |
| Senzori | Accelerometru Giroscop Amprenta Senzor de proximitate Senzor de lumina Senzor gravitational |
| Culoare | Verde |
| Clasa eficienta energetica | Clasa A |
| Dimensiuni | 74.97 x 7.74 x 158.12 mm |
| Greutate | 180 g |
| An aparitie | 2025 |
| Tehnologie | 2G 4G 3G 5G |
| RO-ALERT | Da |
Euroamanet & Exchange Transilvaniei
str. Transilvaniei nr. 33, Oradea
Telefon: 0752.516.127
Telefon: 0752.516.127
Orar
- Luni:08 - 21
- Marti:08 - 21
- Miercuri:08 - 21
- Joi:08 - 21
- Vineri:08 - 21
- Sambata:08 - 21
- Duminica09 - 21

