Telefon mobil rezistent Blackview BV5900, Dual SIM, 32GB
Cod produs: 156705
Magazin: Euroamanet & Exchange Non-Stop
Locatie: str. Ady Endre nr. 50, Oradea
Telefon: 0770.902.066
Greutate: 1 Kg
Avans: 100 Lei
295.00 Lei
Vandut
Specificatii
Caracteristici generale
| Tip telefon | Smartphone |
| Sloturi SIM | Dual SIM |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Sistem de operare | Android |
| Conectivitate | Bluetooth Wi-Fi GPS NFC |
| Versiune Bluetooth | 4.2 |
| Versiune sistem operare | Android 9 |
| Model procesor | MediaTek Helio A22 MT6761 |
| Numar nuclee | 4 |
| Frecventa procesor | 2 GHz |
| Senzori | Accelerometru Giroscop Busola Senzor de proximitate Senzor de lumina |
| Culoare | Negru |
| Greutate | 250 g |
| Tehnologie | 4G |
| Protectie | Waterproof Dustproof Shockproof |
| RO-ALERT | Da |
Afisare
| Dimensiune ecran | 5.7 inch |
| Tip display | IPS |
| Rezolutie (pixeli) | 1520 x 720 |
Memorie
| Memorie interna | 32 GB |
| Memorie RAM | 3 GB |
| Slot card memorie | MicroSD |
Conectivitate
| Standard Wi-Fi | 802.11 b/g/n |
| Porturi | Jack 3.5 mm USB Type C |
Foto video
| Numar camere | 2 |
| Rezolutie camera principala | 13 MP Standard |
| Rezolutie camera frontala | 5 Mpx |
| Blit | Da |
Alimentare
| Tip baterie | Li-Po |
| Capacitate baterie | 5580 mAh |
Euroamanet & Exchange Non-Stop
str. Ady Endre nr. 50, Oradea
Telefon: 0770.902.066
Telefon: 0770.902.066
Orar
- Luni:00 - 24
- Marti:00 - 24
- Miercuri:00 - 24
- Joi:00 - 24
- Vineri:00 - 24
- Sambata:00 - 24
- Duminica00 - 24