Cod produs: 19664
Magazin: Euroamanet & Exchange Gara
Locatie: str. Republicii nr. 87, Oradea
Telefon: 0771.163.206
Greutate: 1 Kg
Avans: 100 Lei
345.00 Lei
Vandut
Specificatii
Caracteristici generale
| Tip telefon | Smartphone |
| Sloturi SIM | Dual SIM |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Sistem de operare | Android |
| Conectivitate | Bluetooth Wi-Fi |
| Versiune Bluetooth | 5.0 |
| Versiune sistem operare | Android 12 |
| Numar nuclee | 8 |
| Frecventa procesor | 1.8 GHz 2.3 GHz |
| Senzori | Accelerometru Senzor de proximitate |
| Culoare | Alb |
| Dimensiuni | 164.4 x 9.1 x 76.3 mm |
| Greutate | 192 g |
| SAR (W/kg) | 1.10 |
| An aparitie | 2022 |
| Tehnologie | 2G 4G 3G |
| RO-ALERT | Da |
Afisare
| Dimensiune ecran | 6.5 inch |
| Tip display | PLS |
| Rezolutie (pixeli) | 720 x 1600 |
Memorie
| Memorie interna | 32 GB |
| Memorie RAM | 3 GB |
| Slot card memorie | MicroSDXC |
Conectivitate
| Standard Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac Dual Band Wi-fi direct Wi-fi hotspot |
| Porturi | Jack 3.5 mm |
Foto video
| Numar camere | 3 |
| Rezolutie camera principala | 2 MP Depth 50 MP Wide |
| Rezolutie camera frontala | 5 Mpx |
| Blit | Da |
Alimentare
| Tip baterie | Li-Po |
| Capacitate baterie | 5000 mAh |
Brand: Samsung
Euroamanet & Exchange Gara
str. Republicii nr. 87, Oradea
Telefon: 0771.163.206
Telefon: 0771.163.206
Orar
- Luni:08 - 21
- Marti:08 - 21
- Miercuri:08 - 21
- Joi:08 - 21
- Vineri:08 - 21
- Sambata:08 - 21
- Duminica09 - 21