Telefon mobil Samsung Galaxy A06, 64GB, 4GB RAM, 4G, Light Blue
Samsung
Disponibilitate:
in stoc
Cod produs: 169271
Magazin: Euroamanet & Exchange Non-Stop
Locatie: str. Ady Endre nr. 50, Oradea
Telefon: 0770.902.066
Greutate: 1 Kg
Avans: 100 Lei
395.00 Lei
Cumpara
Specificatii
Caracteristici generale
| Tip telefon | Smartphone |
| Sloturi SIM | Dual SIM |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Sistem de operare | Android |
| Conectivitate | Bluetooth Wi-Fi |
| Versiune Bluetooth | 5.3 |
| Versiune sistem operare | Android 14 |
| Model procesor | MediaTek Helio G85 |
| Numar nuclee | 8 |
| Frecventa procesor | 2 GHz 1.8 GHz |
| Senzori | Accelerometru Amprenta |
| Culoare | Albastru deschis |
| Dimensiuni | 167.3 x 8 x 77.3 mm |
| Greutate | 189 g |
| An aparitie | 2024 |
| Tehnologie | 4G 3G |
| RO-ALERT | Da |
Euroamanet & Exchange Non-Stop
str. Ady Endre nr. 50, Oradea
Telefon: 0770.902.066
Telefon: 0770.902.066
Orar
- Luni:00 - 24
- Marti:00 - 24
- Miercuri:00 - 24
- Joi:00 - 24
- Vineri:00 - 24
- Sambata:00 - 24
- Duminica00 - 24


