Cod produs: 81305
Magazin: Euroamanet & Exchange Primariei
Locatie: str. Primariei nr. 41, Oradea
Telefon: 0770.901.180
Greutate: 1 Kg
Avans: 100 Lei
395.00 Lei
Cumpara
Specificatii
Caracteristici generale
| Tip telefon | Smartphone |
| Sloturi SIM | Dual SIM |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Sistem de operare | Android |
| Conectivitate | Bluetooth Wi-Fi GPS NFC |
| Versiune Bluetooth | 5.0 |
| Numar nuclee | 8 |
| Frecventa procesor | 2 GHz |
| An aparitie | 2021 |
| Tehnologie | 4G 3G 5G |
| RO-ALERT | Da |
Afisare
| Dimensiune ecran | 6.5 inch |
| Tip display | TFT |
| Rezolutie (pixeli) | 720 x 1600 |
| Functii display | 270 PPI |
Memorie
| Memorie interna | 64 GB |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Slot card memorie | MicroSD |
Conectivitate
| Standard Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac |
| Porturi | Jack 3.5 mm USB Type C |
Foto video
| Numar camere | 4 |
| Rezolutie camera principala | 48 MP Wide 8 MP Ultrawide 2 MP Depth 5 MP Macro |
| Rezolutie camera frontala | 13 Mpx |
| Rezolutie video | 4K |
| Caracteristici foto/video | Auto focus |
| Blit | Da |
Alimentare
| Tip baterie | Li-Ion |
| Capacitate baterie | 5000 mAh |
Euroamanet & Exchange Primariei
str. Primariei nr. 41, Oradea
Telefon: 0770.901.180
Telefon: 0770.901.180
Orar
- Luni:08 - 21
- Marti:08 - 21
- Miercuri:08 - 21
- Joi:08 - 21
- Vineri:08 - 21
- Sambata:08 - 21
- Duminica10- 21



