Telefon mobil Samsung Galaxy A32, Dual SIM, 128GB, 4G, Blue
Samsung
Disponibilitate:
in stoc
Cod produs: 82606
Magazin: Euroamanet & Exchange Primariei
Locatie: str. Primariei nr. 41, Oradea
Telefon: 0770.901.180
Greutate: 1 Kg
Avans: 100 Lei
485.00 Lei
Cumpara
Specificatii
Caracteristici generale
| Tip telefon | Smartphone |
| Sloturi SIM | Dual SIM |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Sistem de operare | Android |
| Conectivitate | Bluetooth Wi-Fi GPS NFC |
| Versiune Bluetooth | 5.0 |
| Numar nuclee | 8 |
| Frecventa procesor | 2 GHz 1.8 GHz |
| Senzori | Accelerometru Amprenta Senzor de proximitate Senzor de lumina |
| Culoare | Albastru |
| Dimensiuni | 73.6 x 8.4 x 158.9 mm |
| Greutate | 184 g |
| An aparitie | 2021 |
| Tehnologie | 4G 3G |
| RO-ALERT | Da |
Euroamanet & Exchange Primariei
str. Primariei nr. 41, Oradea
Telefon: 0770.901.180
Telefon: 0770.901.180
Orar
- Luni:08 - 21
- Marti:08 - 21
- Miercuri:08 - 21
- Joi:08 - 21
- Vineri:08 - 21
- Sambata:08 - 21
- Duminica10- 21



