Telefon mobil Samsung Galaxy A53, Dual SIM, 6GB RAM, 128GB, 5G
Samsung
Disponibilitate:
in stoc
Cod produs: 170183
Magazin: Euroamanet & Exchange Non-Stop
Locatie: str. Ady Endre nr. 50, Oradea
Telefon: 0770.902.066
Greutate: 1 Kg
Avans: 100 Lei
495.00 Lei
Cumpara
Specificatii
Caracteristici generale
| Tip telefon | Smartphone |
| Sloturi SIM | Hybrid SIM |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Sistem de operare | Android |
| Conectivitate | Bluetooth Wi-Fi NFC |
| Versiune Bluetooth | 5.1 |
| Versiune sistem operare | Android 12 |
| Model procesor | Exynos 1280 |
| Numar nuclee | 8 |
| Frecventa procesor | 2 GHz 2.4 GHz |
| Senzori | Accelerometru Giroscop Amprenta Senzor de proximitate |
| Dimensiuni | 74.8 x 8.1 x 159.6 mm |
| Greutate | 189 g |
| An aparitie | 2022 |
| Altele | Corning Gorilla Glass 5 |
| Tehnologie | 5G |
| Protectie | Waterproof Dustproof |
| RO-ALERT | Da |
Euroamanet & Exchange Non-Stop
str. Ady Endre nr. 50, Oradea
Telefon: 0770.902.066
Telefon: 0770.902.066
Orar
- Luni:00 - 24
- Marti:00 - 24
- Miercuri:00 - 24
- Joi:00 - 24
- Vineri:00 - 24
- Sambata:00 - 24
- Duminica00 - 24



