Telefon mobil Samsung Galaxy Note 10, Dual SIM, 256GB, 8GB RAM, 4G
Samsung
Disponibilitate:
in stoc
Cod produs: 170302
Magazin: Euroamanet & Exchange Non-Stop
Locatie: str. Ady Endre nr. 50, Oradea
Telefon: 0770.902.066
Greutate: 1 Kg
Avans: 100 Lei
585.00 Lei
Cumpara
| Tip telefon | Smartphone |
| Sloturi SIM | Dual SIM |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Sistem de operare | Android |
| Conectivitate | Bluetooth Wi-Fi GPS NFC |
| Versiune sistem operare | Android 9 |
| Model procesor | Samsung Exynos 9825 |
| Numar nuclee | 8 |
| Senzori | Amprenta Recunoastere faciala |
| Continut pachet | Telefon Incarcator telefon |
| Culoare | Negru |
| Dimensiuni | 71.8 x 7.9 x 151 mm |
| Greutate | 168 g |
| An aparitie | 2019 |
| Tehnologie | 4G |
| RO-ALERT | Da |
Afisare
| Dimensiune ecran | 6.3 inch |
| Tip display | Dynamic AMOLED |
| Rezolutie (pixeli) | 1080 x 2280 |
Memorie
| Memorie interna | 256 GB |
| Memorie RAM | 8 GB |
Conectivitate
| Porturi | USB Type C |
Foto video
| Numar camere | 4 |
| Rezolutie camera principala | 12 MP Wide 12 MP Telephoto 16 MP Ultrawide |
| Rezolutie camera frontala | 10 Mpx |
| Blit | Da |
Euroamanet & Exchange Non-Stop
str. Ady Endre nr. 50, Oradea
Telefon: 0770.902.066
Telefon: 0770.902.066
Orar
- Luni:00 - 24
- Marti:00 - 24
- Miercuri:00 - 24
- Joi:00 - 24
- Vineri:00 - 24
- Sambata:00 - 24
- Duminica00 - 24



