Telefon mobil Samsung Galaxy S20 Ultra, Dual SIM, 128GB, 16GB RAM, 5G, Cosmic Black
Samsung
Disponibilitate:
in stoc
Cod produs: 20088
Magazin: Euroamanet & Exchange Gara
Locatie: str. Republicii nr. 87, Oradea
Telefon: 0771.163.206
Greutate: 1 Kg
Avans: 100 Lei
595.00 Lei
Cumpara
Specificatii
Caracteristici generale
| Tip telefon | Smartphone |
| Sloturi SIM | Dual SIM |
| Tip SIM | Nano SIM eSIM |
| Sistem de operare | Android |
| Conectivitate | Bluetooth Wi-Fi GPS NFC Incarcare wireless |
| Versiune Bluetooth | 5.0 |
| Versiune sistem operare | Android 10 |
| Model procesor | Exynos 990 |
| Frecventa procesor | 2.6 GHz 2 GHz 2.7 GHz |
| Senzori | Accelerometru Barometru Giroscop Amprenta Busola Senzor de proximitate Senzor de lumina |
| Continut pachet | Telefon Incarcator telefon |
| Culoare | Negru |
| Dimensiuni | 76 x 8.8 x 166.9 mm |
| Greutate | 186 g |
| Altele | Functional doar cu un SIM din SEE Power Sharing Super Fast Charging (25W) Smart Switch (PC version) |
| Tehnologie | 4G 3G 5G |
| RO-ALERT | Da |
Afisare
| Dimensiune ecran | 6.9 inch |
| Tip display | Dynamic AMOLED |
| Rezolutie (pixeli) | 3200 x 1440 |
Memorie
| Memorie interna | 128 GB |
| Memorie RAM | 4GB |
Conectivitate
| Standard Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| Porturi | USB Type C |
Foto video
| Numar camere | 5 |
| Rezolutie camera frontala | 40 Mpx |
| Rezolutie video | UHD 8K |
| Blit | Da |
Alimentare
| Capacitate baterie | 5000 mAh |
Euroamanet & Exchange Gara
str. Republicii nr. 87, Oradea
Telefon: 0771.163.206
Telefon: 0771.163.206
Orar
- Luni:08 - 21
- Marti:08 - 21
- Miercuri:08 - 21
- Joi:08 - 21
- Vineri:08 - 21
- Sambata:08 - 21
- Duminica09 - 21



