Telefon mobil Samsung Galaxy S21, Dual SIM, 128GB, 8GB RAM, 5G
Samsung
Disponibilitate:
in stoc
Cod produs: 79595
Magazin: Euroamanet & Exchange Transilvaniei
Locatie: str. Transilvaniei nr. 33, Oradea
Telefon: 0752.516.127
Greutate: 1 Kg
Avans: 100 Lei
695.00 Lei
Cumpara
Specificatii
Caracteristici generale
| Tip telefon | Smartphone |
| Sloturi SIM | Dual SIM |
| Tip SIM | Nano SIM eSIM |
| Sistem de operare | Android |
| Conectivitate | Bluetooth Wi-Fi GPS NFC Incarcare wireless |
| Versiune Bluetooth | 5.0 |
| Model procesor | Exynos 2100 |
| Numar nuclee | 8 |
| Frecventa procesor | 2.8 GHz 2.2 GHz 2.9 GHz |
| Senzori | Accelerometru Barometru Giroscop Amprenta Senzor de proximitate Senzor de lumina |
| Dimensiuni | 71.2 x 7.9 x 151.7 mm |
| Greutate | 169 g |
| An aparitie | 2021 |
| Tehnologie | 2G 4G 3G 5G |
| Protectie | Waterproof Dustproof |
| RO-ALERT | Da |
Euroamanet & Exchange Transilvaniei
str. Transilvaniei nr. 33, Oradea
Telefon: 0752.516.127
Telefon: 0752.516.127
Orar
- Luni:08 - 21
- Marti:08 - 21
- Miercuri:08 - 21
- Joi:08 - 21
- Vineri:08 - 21
- Sambata:08 - 21
- Duminica09 - 21


