Telefon mobil Samsung Galaxy S23 Ultra, Dual SIM, 512GB, 12GB RAM, 5G
Samsung
Disponibilitate:
in stoc
Cod produs: 170743
Magazin: Euroamanet & Exchange Non-Stop
Locatie: str. Ady Endre nr. 50, Oradea
Telefon: 0770.902.066
Greutate: 1 Kg
Avans: 170 Lei
1695.00 Lei
Cumpara
Specificatii
Caracteristici generale
| Tip telefon | Smartphone |
| Sloturi SIM | Dual SIM |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Sistem de operare | Android |
| Conectivitate | Bluetooth Wi-Fi GPS NFC Incarcare wireless |
| Versiune Bluetooth | 5.3 |
| Versiune sistem operare | Android 13 |
| Model procesor | Snapdragon 8 Gen 2 |
| Senzori | Accelerometru Giroscop Amprenta Senzor de proximitate Senzor de lumina Senzor geomagnetic |
| Dimensiuni | 78.1 x 8.9 x 163.4 mm |
| Greutate | 233 g |
| SAR (W/kg) | Cap: 0.963W/Kg Corp: 1.398 W/kg |
| An aparitie | 2023 |
| Tehnologie | 2G 4G 3G 5G |
| RO-ALERT | Da |
Afisare
| Dimensiune ecran | 6.8 inch |
| Tip display | Dynamic AMOLED |
| Rezolutie (pixeli) | 3088 x 1440 |
| Functii display | 1750 nits (Peak) 500 PPI |
Memorie
| Memorie interna | 512 GB |
| Memorie RAM | 12 GB |
Conectivitate
| Porturi | USB Type C |
Foto video
| Numar camere | 4 |
| Rezolutie camera principala | 12 MP Ultrawide 10 MP Telephoto 10 MP Periscope Telephoto 200 MP Wide |
| Rezolutie camera frontala | 12 Mpx |
| Caracteristici foto/video | Mod portret Super HDR |
| Blit | Da |
Alimentare
| Capacitate baterie | 5000 mAh |
Euroamanet & Exchange Non-Stop
str. Ady Endre nr. 50, Oradea
Telefon: 0770.902.066
Telefon: 0770.902.066
Orar
- Luni:00 - 24
- Marti:00 - 24
- Miercuri:00 - 24
- Joi:00 - 24
- Vineri:00 - 24
- Sambata:00 - 24
- Duminica00 - 24



