Telefon mobil Samsung Galaxy S24 Ultra, Dual SIM, 12GB RAM, 256GB, 5G, Titanium Gray
Samsung
Disponibilitate:
in stoc
Cod produs: 82851
Magazin: Euroamanet & Exchange Primariei
Locatie: str. Primariei nr. 41, Oradea
Telefon: 0770.901.180
Greutate: 1 Kg
Avans: 246 Lei
2455.00 Lei
Cumpara
Specificatii
Caracteristici generale
| Tip telefon | Smartphone |
| Sloturi SIM | Dual SIM |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Sistem de operare | Android |
| Conectivitate | Bluetooth Wi-Fi GPS NFC Incarcare wireless |
| Versiune Bluetooth | 5.3 |
| Versiune sistem operare | Android 14 |
| Model procesor | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 |
| Numar nuclee | 8 |
| Frecventa procesor | 3.3 GHz |
| Senzori | Accelerometru Amprenta Senzor de proximitate |
| Culoare | Gri titan |
| Dimensiuni | 79 x 8.6 x 162.3 mm |
| Greutate | 232 g |
| An aparitie | 2024 |
| Altele | Certificare IP68 |
| Tehnologie | 2G 4G 3G 5G |
| Protectie | Waterproof Dustproof |
Euroamanet & Exchange Primariei
str. Primariei nr. 41, Oradea
Telefon: 0770.901.180
Telefon: 0770.901.180
Orar
- Luni:08 - 21
- Marti:08 - 21
- Miercuri:08 - 21
- Joi:08 - 21
- Vineri:08 - 21
- Sambata:08 - 21
- Duminica10- 21



