Telefon mobil Xiaomi 11 Lite New Edition, Dual SIM, 6GB RAM, 128GB, 5G
Cod produs: 171113
Magazin: Euroamanet & Exchange Non-Stop
Locatie: str. Ady Endre nr. 50, Oradea
Telefon: 0770.902.066
Greutate: 1 Kg
Avans: 100 Lei
445.00 Lei
Cumpara
Specificatii
Caracteristici generale
| Tip telefon | Smartphone |
| Sloturi SIM | Dual SIM |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Sistem de operare | Android |
| Conectivitate | Bluetooth Wi-Fi GPS NFC |
| Versiune Bluetooth | 5.2 |
| Versiune sistem operare | Android 11 |
| Model procesor | Qualcomm Snapdragon 778G |
| Frecventa procesor | 2.4 GHz 1.8 GHz |
| Senzori | Accelerometru Giroscop Amprenta Recunoastere faciala Senzor de proximitate Senzor de lumina |
| Dimensiuni | 75.73 x 6.81 x 160.53 mm |
| Greutate | 158 g |
| SAR (W/kg) | 0.95 0.59 |
| An aparitie | 2021 |
| Tehnologie | 4G 3G 5G |
| RO-ALERT | Da |
Afisare
| Dimensiune ecran | 6.55 inch |
| Tip display | AMOLED |
| Rezolutie (pixeli) | 2400 x 1080 |
| Functii display | Corning Gorilla Glass 5 402 PPI Rata de reimprospatare de 90 Hz |
Memorie
| Memorie interna | 128 GB |
| Memorie RAM | 6 GB |
| Slot card memorie | MicroSD |
Conectivitate
| Standard Wi-Fi | Wi-fi direct 802.11 a/b/g/n/ac/6 |
| Porturi | USB Type C |
Foto video
| Numar camere | 3 |
| Rezolutie camera principala | 8 MP Ultrawide 5 MP Telephoto 64 MP Wide |
| Rezolutie camera frontala | 20 Mpx |
| Rezolutie video | HD Full HD 4K |
| Caracteristici foto/video | Auto focus Panorama HDR Slow motion |
| Blit | Da |
Alimentare
| Capacitate baterie | 4250 mAh |
Euroamanet & Exchange Non-Stop
str. Ady Endre nr. 50, Oradea
Telefon: 0770.902.066
Telefon: 0770.902.066
Orar
- Luni:00 - 24
- Marti:00 - 24
- Miercuri:00 - 24
- Joi:00 - 24
- Vineri:00 - 24
- Sambata:00 - 24
- Duminica00 - 24

