Telefon mobil Xiaomi 14T, 12GB RAM, 256GB, 5G, Titan Gray
Cod produs: 168703
Magazin: Euroamanet & Exchange Non-Stop
Locatie: str. Ady Endre nr. 50, Oradea
Telefon: 0770.902.066
Greutate: 1 Kg
Avans: 100 Lei
795.00 Lei
Vandut
Specificatii
Caracteristici generale
| Tip telefon | Smartphone |
| Sloturi SIM | Dual SIM |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Sistem de operare | Android |
| Conectivitate | Bluetooth Wi-Fi GPS NFC |
| Versiune Bluetooth | 5.4 |
| Versiune sistem operare | Android 14 |
| Model procesor | Mediatek Dimensity 8300 Ultra |
| Numar nuclee | 8 |
| Frecventa procesor | 3.35 GHz 3.2 GHz 2.2 GHz |
| Senzori | Accelerometru Amprenta Busola Senzor de proximitate |
| Culoare | Gri |
| Dimensiuni | 75.1 x 7.8 x 160.5 mm |
| Greutate | 195 g |
| An aparitie | 2024 |
| Tehnologie | 2G 4G 3G 5G |
| Protectie | Dustproof Water-Resistant |
| RO-ALERT | Da |
Euroamanet & Exchange Non-Stop
str. Ady Endre nr. 50, Oradea
Telefon: 0770.902.066
Telefon: 0770.902.066
Orar
- Luni:00 - 24
- Marti:00 - 24
- Miercuri:00 - 24
- Joi:00 - 24
- Vineri:00 - 24
- Sambata:00 - 24
- Duminica00 - 24