Cod produs: 157487
Magazin: Euroamanet & Exchange Non-Stop
Locatie: str. Ady Endre nr. 50, Oradea
Telefon: 0770.902.066
Greutate: 1 Kg
Avans: 100 Lei
495.00 Lei
Vandut
Specificatii
Caracteristici generale
| Tip telefon | Smartphone |
| Sloturi SIM | Dual SIM |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Sistem de operare | Android |
| Conectivitate | Bluetooth Wi-Fi GPS NFC |
| Versiune Bluetooth | 5.1 |
| Versiune sistem operare | Android 10 |
| Model procesor | Qualcomm Snapdragon 865 |
| Numar nuclee | 8 |
| Frecventa procesor | 2.84 GHz 2.42 GHz 1.8 GHz |
| Senzori | Accelerometru Giroscop Busola Senzor de proximitate Senzor de lumina |
| Culoare | Negru |
| Dimensiuni | 76.4 x 9.33 x 165.1 mm |
| Greutate | 216 g |
| An aparitie | 2020 |
| Tehnologie | 4G 3G 5G |
Afisare
| Dimensiune ecran | 6.67 inch |
| Tip display | LCD IPS |
| Rezolutie (pixeli) | 2400 x 1020 |
| Functii display | Corning Gorilla Glass 5 |
Memorie
| Memorie interna | 128 GB |
| Memorie RAM | 8 GB |
Conectivitate
| Standard Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| Porturi | USB Type C |
Foto video
| Numar camere | 3 |
| Rezolutie camera principala | 5 MP Macro 13 MP Ultrawide 64 MP Wide |
| Rezolutie camera frontala | 20 Mpx |
| Rezolutie video | 8K |
| Caracteristici foto/video | Auto focus Panorama HDR Slow motion |
| Blit | Da |
Alimentare
| Tip baterie | Li-Po |
| Capacitate baterie | 5000 mAh |
Euroamanet & Exchange Non-Stop
str. Ady Endre nr. 50, Oradea
Telefon: 0770.902.066
Telefon: 0770.902.066
Orar
- Luni:00 - 24
- Marti:00 - 24
- Miercuri:00 - 24
- Joi:00 - 24
- Vineri:00 - 24
- Sambata:00 - 24
- Duminica00 - 24