Telefon mobil Xiaomi Redmi 12, 4GB RAM, 128GB, 4G, Midnight Black
Cod produs: 170666
Magazin: Euroamanet & Exchange Non-Stop
Locatie: str. Ady Endre nr. 50, Oradea
Telefon: 0770.902.066
Greutate: 1 Kg
Avans: 100 Lei
455.00 Lei
Cumpara
Specificatii
Caracteristici generale
| Tip telefon | Smartphone |
| Sloturi SIM | Single SIM |
| Sistem de operare | Android |
| Conectivitate | Bluetooth Wi-Fi |
| Versiune Bluetooth | 5.3 |
| Versiune sistem operare | Android 13 |
| Model procesor | MediaTek Helio G88 |
| Frecventa procesor | 2 GHz |
| Senzori | Amprenta |
| Dimensiuni | 76.28 x 8.17 x 168.6 mm |
| Greutate | 198.5 g |
| Tehnologie | 2G 4G 3G |
Euroamanet & Exchange Non-Stop
str. Ady Endre nr. 50, Oradea
Telefon: 0770.902.066
Telefon: 0770.902.066
Orar
- Luni:00 - 24
- Marti:00 - 24
- Miercuri:00 - 24
- Joi:00 - 24
- Vineri:00 - 24
- Sambata:00 - 24
- Duminica00 - 24


