Telefon mobil Xiaomi Redmi 12, Dual SIM, 4GB RAM, 128GB, 5G, Blue
Cod produs: 170305
Magazin: Euroamanet & Exchange Non-Stop
Locatie: str. Ady Endre nr. 50, Oradea
Telefon: 0770.902.066
Greutate: 1 Kg
Avans: 100 Lei
455.00 Lei
Cumpara
| Tip telefon | Smartphone |
| Sloturi SIM | Dual SIM |
| Sistem de operare | Android |
| Conectivitate | Bluetooth |
| Numar nuclee | 8 |
| Culoare | Albastru |
| SAR (W/kg) | 0,23 W/kg (cap) 0,40 W/kg (corp) |
| Tehnologie | 5G |
Afisare
| Dimensiune ecran | 6.79 inch |
Memorie
| Memorie interna | 128 GB |
| Memorie RAM | 4 GB |
Euroamanet & Exchange Non-Stop
str. Ady Endre nr. 50, Oradea
Telefon: 0770.902.066
Telefon: 0770.902.066
Orar
- Luni:00 - 24
- Marti:00 - 24
- Miercuri:00 - 24
- Joi:00 - 24
- Vineri:00 - 24
- Sambata:00 - 24
- Duminica00 - 24


