Cod produs: 4249
Magazin: Euroamanet & Exchange Nufarul Capat
Locatie: str. Nufarului nr. 82, Oradea
Telefon: 0772.279.014
Greutate: 1 Kg
Avans: 100 Lei
445.00 Lei
Vandut
Specificatii
Caracteristici generale
| Tip telefon | Smartphone |
| Sloturi SIM | Dual SIM |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Sistem de operare | Android |
| Conectivitate | Bluetooth Wi-Fi GPS NFC |
| Versiune sistem operare | Android 13 |
| Model procesor | MediaTek Helio G85 |
| Numar nuclee | 8 |
| Senzori | Accelerometru Amprenta Busola |
| Continut pachet | Telefon Cablu de date Cheie SIM |
| Culoare | Albastru |
| Dimensiuni | 78 x 8.09 x 168 mm |
| Greutate | 192 g |
| SAR (W/kg) | |
| An aparitie | 2023 |
| Tehnologie | 2G 4G 3G |
Afisare
| Dimensiune ecran | 6.74 inch |
| Tip display | LCD |
| Rezolutie (pixeli) | 1600 x 720 |
| Functii display | 260 PPI Rata de Refresh 90Hz |
Memorie
| Memorie interna | 256 GB |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Slot card memorie | MicroSD |
Conectivitate
| Porturi | Jack 3.5 mm USB Type C |
Foto video
| Numar camere | 2 |
| Rezolutie camera principala | 2 MP Macro 50 MP Wide |
| Rezolutie camera frontala | 8 Mpx |
| Rezolutie video | Full HD |
| Blit | Da |
Alimentare
| Capacitate baterie | 5000 mAh |
Euroamanet & Exchange Nufarul Capat
str. Nufarului nr. 82, Oradea
Telefon: 0772.279.014
Telefon: 0772.279.014
Orar
- Luni:08 - 21
- Marti:08 - 21
- Miercuri:08 - 21
- Joi:08 - 21
- Vineri:08 - 21
- Sambata:08 - 21
- Duminica09 - 21