Cod produs: 14230
Magazin: Euroamanet & Exchange Lotus
Locatie: str. Nufarului nr. 31, Oradea
Telefon: 0738.752.533
Greutate: 1 Kg
Avans: 100 Lei
325.00 Lei
Cumpara
Specificatii
Caracteristici generale
Afisare
| Dimensiune ecran | 6.88 inch |
| Tip display | LCD |
| Rezolutie (pixeli) | 1640 x 720 |
| Functii display | 260 PPI 450 nits Rata de refresh 120 Hz |
Memorie
| Memorie interna | 128 GB |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Slot card memorie | MicroSD |
Conectivitate
| Standard Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac |
| Porturi | USB Type C |
Foto video
| Numar camere | 1 |
| Rezolutie camera principala | 32 MP Wide |
| Rezolutie camera frontala | 8 Mpx |
| Rezolutie video | Full HD |
| Caracteristici foto/video | HDR Time-lapse Mod portret Night mode |
| Blit | Da |
Alimentare
| Incarcator inclus | Nu |
| Capacitate baterie | 5200 mAh |
Euroamanet & Exchange Lotus
str. Nufarului nr. 31, Oradea
Telefon: 0738.752.533
Telefon: 0738.752.533
Orar
- Luni:08 - 21
- Marti:08 - 21
- Miercuri:08 - 21
- Joi:08 - 21
- Vineri:08 - 21
- Sambata:08 - 21
- Duminica09 - 21




