Telefon Mobil Xiaomi REDMI A7 Pro, 4G RAM, 128GB ROM, Black + Woven Strap Ring Stand
Cod produs: 14295
Magazin: Euroamanet & Exchange Lotus
Locatie: str. Nufarului nr. 31, Oradea
Telefon: 0738.752.533
Greutate: 1 Kg
Avans: 100 Lei
395.00 Lei
Cumpara
Caracteristici generale
| Tip telefon | Smartphone |
| Sloturi SIM | Dual SIM |
| Sistem de operare | HyperOS |
| Conectivitate | Bluetooth Wi-Fi |
| Versiune Bluetooth | 5.2 |
| Versiune sistem operare | Xiaomi HyperOS 3 |
| Frecventa procesor | 1.8 GHz |
| Senzori | Accelerometru Amprenta Recunoastere faciala Senzor de proximitate Senzor de lumina |
| Continut pachet | Telefon, Adaptor USB Type-C |
| Culoare | Negru |
| Clasa eficienta energetica | Clasa A |
| Dimensiuni | 171.56 x 79.47 x 8.15 mm |
| Greutate | 208 g |
| SAR (W/kg) | Nespecificat |
| An aparitie | 2026 |
| Tehnologie | 2G 4G 3G |
| Protectie | Splashproof |
| RO-ALERT | Da |
Afisare
| Dimensiune ecran | 6.9 inch |
| Tip display | LCD |
| Rezolutie (pixeli) | 1600 x 720 |
| Functii display | 120 Hz Raport de contrast 1500:1 Low blue light 650 nits (typ) 800 nits (HBM) |
Memorie
| Memorie interna | 128 GB |
| Memorie RAM | 4 GB |
Conectivitate
| Standard Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac |
Foto video
| Numar camere | 2 |
| Rezolutie camera frontala | 8 Mpx |
| Rezolutie video | HD |
| Blit | Da |
Alimentare
| Capacitate baterie | 6000 mAh |
Euroamanet & Exchange Lotus
str. Nufarului nr. 31, Oradea
Telefon: 0738.752.533
Telefon: 0738.752.533
Orar
- Luni:08 - 21
- Marti:08 - 21
- Miercuri:08 - 21
- Joi:08 - 21
- Vineri:08 - 21
- Sambata:08 - 21
- Duminica09 - 21






