Telefon mobil Xiaomi Redmi Note 12, 4GB RAM, 128GB, 5G, Onyx
Cod produs: 2954
Magazin: Euroamanet & Exchange Cicero
Locatie: str. Dimitrie Cantemir nr. 8, Oradea
Telefon: 0773.960.464
Greutate: 1 Kg
Avans: 100 Lei
495.00 Lei
Cumpara
Specificatii
Caracteristici generale
| Tip telefon | Smartphone |
| Sloturi SIM | Dual SIM |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Sistem de operare | Android |
| Conectivitate | Bluetooth Wi-Fi NFC |
| Versiune Bluetooth | 5.1 |
| Versiune sistem operare | Android 12 |
| Model procesor | Qualcomm SM6375 Snapdragon 695 5G |
| Numar nuclee | 8 |
| Frecventa procesor | 2 GHz |
| Continut pachet | Telefon |
| Culoare | Onyx Gray |
| Dimensiuni | 76.2 x 8 x 165.9 mm |
| Greutate | 189 g |
| SAR (W/kg) | Cap: 0.521 W/kg Corp: 0.769 W/kg |
| Tehnologie | 2G 4G 3G 5G |
Afisare
| Dimensiune ecran | 6.67 inch |
| Tip display | AMOLED |
| Rezolutie (pixeli) | 1080 x 2400 |
| Functii display | FHD+ Rata de refresh 120 Hz |
Memorie
| Memorie interna | 128 GB |
| Memorie RAM | 4 GB |
Conectivitate
| Porturi | USB Type C |
Foto video
| Numar camere | 3 |
| Rezolutie camera principala | 48 MP Wide 2 MP Macro 8 MP Ultrawide |
| Rezolutie camera frontala | 13 Mpx |
| Rezolutie video | Full HD |
| Caracteristici foto/video | Mod portret Night mode |
| Blit | Da |
Alimentare
| Capacitate baterie | 5000 mAh |
Euroamanet & Exchange Cicero
str. Dimitrie Cantemir nr. 8, Oradea
Telefon: 0773.960.464
Telefon: 0773.960.464
Orar
- Luni:08 - 18
- Marti:08 - 18
- Miercuri:08 - 18
- Joi:08 - 18
- Vineri:08 - 18
- Sambata:09 - 13
- DuminicaInchis

