Telefon mobil Xiaomi Redmi Note 12 Pro, 8GB RAM, 256GB, 5G, Midnight Black
Cod produs: 41531
Magazin: Euroamanet & Exchange Iosia
Locatie: Calea Cazaban nr.55 bl Pc 2, Oradea
Telefon: 0770.902.454
Greutate: 1 Kg
Avans: 100 Lei
585.00 Lei
Cumpara
Caracteristici generale
| Tip telefon | Smartphone |
| Sloturi SIM | Dual SIM |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Sistem de operare | Android |
| Conectivitate | Bluetooth Wi-Fi GPS NFC |
| Versiune Bluetooth | 5.2 |
| Versiune sistem operare | Android 12 |
| Model procesor | Mediatek MT6877V Dimensity 1080 |
| Numar nuclee | 8 |
| Frecventa procesor | 2.6 GHz |
| Continut pachet | Telefon Cablu de date |
| Culoare | Midnight Black |
| Dimensiuni | 76.03 x 7.98 x 165.9 mm |
| Greutate | 187 g |
| SAR (W/kg) | Cap: 0.99 W/kg Corp: 0.99 W/kg |
| Tehnologie | 2G 4G 3G 5G |
Afisare
| Dimensiune ecran | 6.67 inch |
| Tip display | AMOLED |
| Rezolutie (pixeli) | 1080 x 2400 |
| Functii display | Rata de refresh 120 Hz |
Memorie
| Memorie interna | 256 GB |
| Memorie RAM | 8 GB |
Conectivitate
| Standard Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| Porturi | USB Type C |
Foto video
| Numar camere | 3 |
| Rezolutie camera principala | 2 MP Macro 8 MP Ultrawide 50 MP Wide |
| Rezolutie camera frontala | 16 Mpx |
| Blit | Da |
Alimentare
| Capacitate baterie | 5000 mAh |
Euroamanet & Exchange Iosia
Calea Cazaban nr.55 bl Pc 2, Oradea
Telefon: 0770.902.454
Telefon: 0770.902.454
Orar
- Luni:08 - 21
- Marti:08 - 21
- Miercuri:08 - 21
- Joi:08 - 21
- Vineri:08 - 21
- Sambata:08 - 21
- Duminica09 - 21




