Cod produs: 4046
Magazin: Euroamanet & Exchange Nufarul Capat
Locatie: str. Nufarului nr. 82, Oradea
Telefon: 0772.279.014
Greutate: 1 Kg
Avans: 100 Lei
795.00 Lei
Vandut
Specificatii
Caracteristici generale
| Tip telefon | Smartphone |
| Sloturi SIM | Dual SIM |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Sistem de operare | MIUI |
| Conectivitate | Bluetooth Wi-Fi NFC |
| Versiune Bluetooth | 5.2 |
| Versiune sistem operare | MIUI 14 |
| Model procesor | Mediatek Helio G99 Ultra |
| Numar nuclee | 8 |
| Frecventa procesor | 2.2 GHz |
| Senzori | Accelerometru Giroscop Busola Senzor de proximitate Senzor de lumina |
| Continut pachet | Telefon Cablu de date Cheie SIM |
| Culoare | Violet |
| Dimensiuni | 74.95 x 7.98 x 161.1 mm |
| Greutate | 188 g |
| SAR (W/kg) | Nici o informatie disponibila |
| An aparitie | 2024 |
| Tehnologie | 2G 4G 3G |
| Protectie | Waterproof Dustproof Splashproof |
Afisare
| Dimensiune ecran | 6.67 inch |
| Tip display | AMOLED |
| Rezolutie (pixeli) | 1080 x 2400 |
| Functii display | Rata de refresh 120 Hz 1800 nit2 |
Memorie
| Memorie interna | 256 GB |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Slot card memorie | MicroSD |
Conectivitate
| Standard Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac |
| Porturi | USB Type C |
Foto video
| Numar camere | 3 |
| Rezolutie camera principala | 2 MP Macro 8 MP Ultrawide 200 MP Wide |
| Rezolutie camera frontala | 16 Mpx |
| Rezolutie video | Full HD |
| Caracteristici foto/video | Mod portret Night mode |
| Blit | Da |
Alimentare
| Tip baterie | Li-Po |
| Capacitate baterie | 5000 mAh |
Euroamanet & Exchange Nufarul Capat
str. Nufarului nr. 82, Oradea
Telefon: 0772.279.014
Telefon: 0772.279.014
Orar
- Luni:08 - 21
- Marti:08 - 21
- Miercuri:08 - 21
- Joi:08 - 21
- Vineri:08 - 21
- Sambata:08 - 21
- Duminica09 - 21