Cod produs: 7964
Magazin: Euroamanet & Exchange Lotus
Locatie: str. Nufarului nr. 31, Oradea
Telefon: 0738.752.533
Greutate: 1 Kg
Avans: 100 Lei
665.00 Lei
Vandut
Caracteristici generale
| Model | OPPO A79 |
|---|---|
| Sloturi Sim | Dual SIM |
| SIM | Nano SIM |
| Retea 2G | 900, 1800, 1900, 850MHz |
| Retea 3G | Bands 1, 2, 4, 5, 6, 8, 19 |
| Retea 4G | LTE FDD: Bands 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 12, 13, 17, 18, 19, 20, 26, 28, 66, LTE TDD: Bands 38, 39, 40, 41 |
| Retea 5G | NR: n1, n3, n5, n7, n8, n20, n28, n38, n40, n41, n66, n77, n78 |
| Retea | 5G |
| Sistem de operare | Android |
| Interfata utilizator | ColorOS |
Ecran
| Tip ecran | LCD |
|---|---|
| Dimensiune ecran | 6.72 inch |
| Rezolutie ecran (pixeli) | 2400 x 1080 |
| Alte specificatii ecran | FHD+, Rata refresh 90/60Hz, Touch sampling rate 180Hz, Raport corp-ecran 91.40%, 96% NTSC, 391 PPI, Luminozitate 680nits |
Memorie
| Capacitate stocare | 256 GB |
|---|---|
| Memorie RAM | 8 GB |
| Slot card | microSD |
Procesor
| Tip procesor | Octa Core |
|---|---|
| Procesor | MediaTek Dimensity 6020 (MT6833) |
| Procesor grafic | Mali G57 |
Foto video
| Camera principala | Duala |
|---|---|
| Rezolutie (Mp) | 50MP f/1.8, FOV 77°, 5P lens, AF + 2MP f/2.4, FOV 89°, 3P lens, FF |
| Rezolutie video | 1080p |
| Facilitati | Moduri foto: Fotografie, Video, Noapte, Pro, Pano, Portrait, Time-lapse, Slow-motion, Text scanner, Extra HD, Sticker si Google Lens |
| Selfie Camera | 8MP f/2.0, FOV 80°, 4P lens, Moduri foto Fotografie, Video, Pano, Portrait, Noapte, Sticker, Time-lapse, imbunatatirea selfie-ului si compensare a expunerii, Rezolutie video 1080P/720P@30fps |
| Camere Main/Selfie (MP) | 50+2/8 MP |
Date
| WLAN | 2.4GHz & 5GHz |
|---|---|
| Bluetooth | 5.3 |
| GPS | Beidou B11, GPS L1, GLONASS G1, Galileo E1, QZSS L1, GNSS, GPS (A-GPS) |
| USB | USB-C |
| NFC | Da |
Informatii suplimentare
| Difuzor | Da |
|---|---|
| Senzori | Ambient light sensor, Geomagnetic senzor, Gyroscop, Pedometru, Recunoastere faciala, Senzor de amprenta, Senzor de proximitate, Senzor gravitational |
| Mesagerie | Email, MMS, SMS |
Baterie
| Tip baterie | Incarcare rapida 33W SUPERVOOC |
|---|---|
| Capacitate baterie (mAh) | 5000 |
Altele
| Culoare | GRI |
|---|---|
| Continut pachet | Telefon, Cablu incarcare, Folie protectie, Manual |
| Greutate (g) | 193 |
| Dimensiuni (L x A x I mm) | 165.6 x 76 x 7.99 |
Euroamanet & Exchange Lotus
str. Nufarului nr. 31, Oradea
Telefon: 0738.752.533
Telefon: 0738.752.533
Orar
- Luni:08 - 21
- Marti:08 - 21
- Miercuri:08 - 21
- Joi:08 - 21
- Vineri:08 - 21
- Sambata:08 - 21
- Duminica09 - 21