Cod produs: 41109
Magazin: Euroamanet & Exchange Decebal
Locatie: str. Decebal nr. 12, Oradea
Telefon: 0799.876.206
Greutate: 1 Kg
Avans: 100 Lei
295.00 Lei
Cumpara
Caracteristici generale
| Retea | 5G |
|---|---|
| Model | POCO X4 PRO |
| Sloturi Sim | Dual SIM |
| SIM | Nano SIM |
| Retea 2G | 850, 900, 1800, 1900MHz |
| Retea 3G | WCDMA Band 1, 2, 4, 5, 8, 6, 19 |
| Retea 4G | FDD-LTE Band 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 12, 17, 18, 19, 20, 26, 28, TDD-LTE Band 38, 40, 41 |
| Retea 5G | Sub6G: n1, 3, 5, 7, 8, 20, 28, 38, 40, 41, 77, 78 |
| Sistem de operare | Android |
Ecran
| Tip ecran | AMOLED DotDisplay |
|---|---|
| Dimensiune ecran | 6.67 inch |
| Rezolutie ecran (pixeli) | 1080 x 2400 |
| Alte specificatii ecran | FHD+, Contrast ratio: 4,500,000:1, Luminozitate 2047 nits Refresh rate: pana la 120Hz, Touch sampling rate: pana la 360Hz, Sunlight display, Corning Gorilla Glass 5, SGS Eye Care Display |
Memorie
| Capacitate stocare | 128 GB |
|---|---|
| Memorie RAM | 6 GB |
Procesor
| Tip procesor | Octa Core |
|---|---|
| Procesor | Snapdragon 695, Qualcomm Kryo 660 |
| Frecventa (GHz) | Pana la 2.2 |
| Procesor grafic | Adreno 619 |
Foto video
| Camera principala | Tripla |
|---|---|
| Rezolutie (Mp) | 108MP f/1.9, 0.7μm, 9-in-1 binning into one large 2.1μm pixel + 8MP (ultra-wide) FOV 118°, f/2.2 + 2MP (macro) f/2.4 |
| Rezolutie video | 1080p |
| Selfie Camera | 16MP f/2.4, Video 1080p 1920x1080 | 30fps, 720p 1280x720 | 30fps |
| Camere Main/Selfie (MP) | 108+8+2/16 MP |
| Facilitati | Panoramic selfie, Super macro video, Dual video |
Date
| WLAN | 802.11a/b/g/n/ac |
|---|---|
| Bluetooth | 5.1 |
| GPS | GPS L1, Glonass G1, BDS B1, Galileo E1 |
Informatii suplimentare
| Difuzor | Da |
|---|---|
| Senzori | Accelerometru, Ambient light sensor, Compass, Gyroscop, Recunoastere faciala, Senzor de amprenta, Senzor de proximitate |
| Detalii sunete | 2 Difuzoare, Hi-Res Audio |
| Mesagerie | Email, MMS, Push Email, SMS |
Baterie
| Capacitate baterie (mAh) | 5000 |
|---|---|
| Tip baterie | Turbo charging 67W |
| Fast Charging | Da |
Altele
| Culoare | Blue |
|---|---|
| Dimensiuni (L x A x I mm) | 164.19 x 76.1 x 8.12 |
| Greutate (g) | 205 |
Euroamanet & Exchange Decebal
str. Decebal nr. 12, Oradea
Telefon: 0799.876.206
Telefon: 0799.876.206
Orar
- Luni:08 - 21
- Marti:08 - 21
- Miercuri:08 - 21
- Joi:08 - 21
- Vineri:08 - 21
- Sambata:08 - 21
- Duminica09 - 21




