Cod produs: 152657
Magazin: Euroamanet & Exchange Non-Stop
Locatie: str. Ady Endre nr. 50, Oradea
Telefon: 0770.902.066
Greutate: 1 Kg
Avans: 115 Lei
1145.00 Lei
Vandut
Caracteristici generale
| Retea | 5G |
|---|---|
| Model | GALAXY A55 |
| Incarcator inclus | Nu |
| Putere incarcator necesar | 10-25W USB PD |
| Sloturi Sim | Dual SIM |
| SIM | Nano SIM + eSIM |
| Retea 2G | GSM850, GSM900, DCS1800, PCS1900 |
| Retea 3G | B1(2100), B2(1900), B4(AWS), B5(850), B8(900) |
| Retea 4G | FDD B1(2100), B2(1900), B3(1800), B4(AWS), B5(850), B7(2600), B8(900), B12(700), B17(700), B20(800), B25(1900), B26(850), B28(700), B32(1500), B66(AWS-3), TDD B38(2600), B40(2300), B41(2500) |
| Retea 5G | FDD sub6 N1(2100), N3(1800), N5(850), N7(2600), N8(900), N20(800), N28(700), N66(AWS-3), TDD sub6 N38(2600), N40(2300), N41(2500), N77(3700), N78(3500) |
| Sistem de operare | Android |
| Interfata utilizator | One UI |
Ecran
| Tip ecran | Super AMOLED |
|---|---|
| Dimensiune ecran | 6.6 inch |
| Rezolutie ecran (pixeli) | 2340 x 1080 |
| Alte specificatii ecran | FHD+, Rata refresh 120Hz, Culori 16M |
Memorie
| Capacitate stocare | 128 GB |
|---|---|
| Memorie RAM | 8 GB |
| Slot card | microSD |
| Capacitate maxima card memorie | 1 TB |
Procesor
| Procesor | Exinos 1480 |
|---|---|
| Tip procesor | Octa Core |
| Frecventa (GHz) | 2.75, 2.0 |
Foto video
| Camera principala | Tripla |
|---|---|
| Rezolutie (Mp) | 50MP (Wide) f1.8, HDR, OIS + 12MP (Ultra-Wide) f2.2 + 5MP (Macro) f2.4 OIS |
| Rezolutie video | 4K |
| Blitz | LED |
| Focus | AF |
| Zoom | Digital pana la 10x |
| Selfie Camera | 32MP f2.2 |
| Camere Main/Selfie (MP) | 50+12+5/32 MP |
| Facilitati | HDR Video |
Date
| WLAN | 802.11a/b/g/n/ac/ax 2.4GHz+5GHz, HE80, MIMO, 1024-QAM, Wi-Fi Direct |
|---|---|
| Bluetooth | 5.3 |
| GPS | GPS, Glonass, Beidou, Galileo, QZSS |
| USB | USB-C |
| NFC | Da |
Informatii suplimentare
| Senzori | Accelerometru, Ambient light sensor, Geomagnetic senzor, Gyroscop, Hall Effect sensor, Recunoastere faciala, Senzor de amprenta, Senzor de proximitate |
|---|---|
| Difuzor | Da |
| Mesagerie | SMS, MMS, Email |
Baterie
| Capacitate baterie (mAh) | 5000 |
|---|---|
| Autonomie muzica | Pana la 79 ore |
| Fast Charging | Da |
| Tip baterie | Incarcare rapida 25W |
Euroamanet & Exchange Non-Stop
str. Ady Endre nr. 50, Oradea
Telefon: 0770.902.066
Telefon: 0770.902.066
Orar
- Luni:00 - 24
- Marti:00 - 24
- Miercuri:00 - 24
- Joi:00 - 24
- Vineri:00 - 24
- Sambata:00 - 24
- Duminica00 - 24