Telefon SAMSUNG Galaxy S26 5G, 256GB, 12GB RAM
Samsung
Disponibilitate:
in stoc
Cod produs: 41669
Magazin: Euroamanet & Exchange Decebal
Locatie: str. Decebal nr. 12, Oradea
Telefon: 0799.876.206
Greutate: 1 Kg
Avans: 300 Lei
2995.00 Lei
Cumpara
Caracteristici generale
| Retea | 5G |
|---|---|
| An lansare | 2026 |
| Model | GALAXY S26 |
| Incarcator inclus | Nu |
| Sloturi Sim | Dual SIM |
| Putere incarcator necesar | 10-25W USB PD |
| SIM | SIM 1 + SIM 2 / SIM 1 + eSIM / Dual eSIM |
| Sistem de operare | Android |
| Interfata utilizator | One UI |
Ecran
| Tip ecran | Dynamic Amoled 2X |
|---|---|
| Dimensiune ecran | 6.3 inch |
| Rezolutie ecran (pixeli) | 2340 x 1080 |
| Alte specificatii ecran | FHD+, Rata refresh adaptiva 120Hz, Luminozitate 2600nits, 411ppi |
Memorie
| Capacitate stocare | 256 GB |
|---|---|
| Memorie RAM | 12 GB |
Procesor
| Tip procesor | Octa Core |
|---|---|
| Procesor | Exynos 2600 (2nm) |
Foto video
| Camera principala | Tripla |
|---|---|
| Rezolutie (Mp) | 12MP (Ultra-Wide) F2.2 + 50MP (Wide) OIS, F1.8 + 10MP (Telephoto), F2.4 |
| Rezolutie video | 8K |
| Blitz | LED |
| Focus | AF |
| Zoom | 3x Optical |
| Selfie Camera | 12MP F2.2 |
| Camere Main/Selfie (MP) | 12+50+10/12 MP |
Date
| WLAN | Wi-Fi 7 |
|---|---|
| Bluetooth | 5.3 |
| GPS | GPS, Glonass, Beidou, Galileo, QZSS |
| USB | USB-C |
| NFC | Da |
Informatii suplimentare
| Difuzor | Da |
|---|---|
| Senzori | Accelerometru, Ambient light sensor, Barometru, Geomagnetic senzor, Hall Effect sensor, Recunoastere faciala, Senzor de amprenta in-display, Senzor de proximitate |
| Mesagerie | Email, SMS, MMS |
Baterie
| Capacitate baterie (mAh) | 4300 |
|---|---|
| Autonomie video | pana la 30 ore |
| Wireless Charging | Da |
| Fast Charging | Da |
Altele
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiuni (L x A x I mm) | 71.7 x 146.9 x 7.2 |
| Continut pachet | Telefon, Cablu incarcare, Manual |
| Greutate (g) | 167 |
Euroamanet & Exchange Decebal
str. Decebal nr. 12, Oradea
Telefon: 0799.876.206
Telefon: 0799.876.206
Orar
- Luni:08 - 21
- Marti:08 - 21
- Miercuri:08 - 21
- Joi:08 - 21
- Vineri:08 - 21
- Sambata:08 - 21
- Duminica09 - 21




