Televizor LED Curbat Smart Samsung, 138 cm, 55MU6202, 4K Ultra HD, Clasa A
Cod produs: 134003
Magazin: Euroamanet & Exchange Non-Stop
Locatie: str. Ady Endre nr. 50, Oradea
Telefon: 0770.902.066
Greutate: 1 Kg
Avans: 174 Lei
1735.00 Lei
Vandut
Specificatii
Caracteristici generale
| Diagonala display | 138 cm |
| Tip TV | Smart TV |
| Tehnologie display | LED |
| Tehnologie speciala | HDR |
| Claritate imagine | 4K |
| An aparitie | 2017 |
| Culoare | Negru |
| Interfata | 2 x USB 1 x RJ-45 3 x HDMI 1 x RF CI+ slot 1 x AV 1 x YPbPr |
| Format display | Curbat |
Smart TV
| Sistem de operare | Tizen |
| Caracteristici cheie | Comenzi vocale Screen Mirroring |
| Tip procesor | Quad core |
Caracteristici video
| Rezolutie | 3840 x 2160 |
| Tehnologii imagine | UHD Dimming PurColor Mod Film Auto Depth Enhancer Auto Motion Plus |
| Tuner digital integrat | DVB-C DVB-T2 |
Caracteristici audio
| Tehnologii audio | Dolby Digital Plus Multiroom Link Bluetooth Audio DTS Codec |
| Sistem audio | 2 |
| Putere difuzoare integrate | 20 W |
| Subwoofer integrat | Nu |
Conectivitate
| Conectivitate wireless | Bluetooth Wi-Fi |
Consum energie
| Consum energie electrica | 205 W |
Dimensiuni
| Dimensiune cu stand | 1241.7 x 310.5 x 779.3 mm |
| Dimensiune fara stand | 1241.7 x 111.9 x 718.6 mm |
| Greutate cu stand | 17.9 Kg |
| Greutate fara stand | 16.7 Kg |
Euroamanet & Exchange Non-Stop
str. Ady Endre nr. 50, Oradea
Telefon: 0770.902.066
Telefon: 0770.902.066
Orar
- Luni:00 - 24
- Marti:00 - 24
- Miercuri:00 - 24
- Joi:00 - 24
- Vineri:00 - 24
- Sambata:00 - 24
- Duminica00 - 24