Cod produs: 4835
Magazin: Euroamanet & Exchange Lotus
Locatie: str. Nufarului nr. 31, Oradea
Telefon: 0738.752.533
Greutate: 1 Kg
Avans: 100 Lei
455.00 Lei
Vandut
| Diagonala display | 80 cm |
| Tip TV | Non Smart TV |
| Tehnologie display | LED |
| Claritate imagine | HD |
| Culoare | Negru |
| Interfata | 1 x USB 2 x HDMI 1 x SCART 1 x RF 1 x S/PDIF CI+ slot |
| Format display | Plat |
CARACTERISTICI VIDEO
| Rezolutie | 1366 x 768 |
| Tehnologii imagine | HyperReal |
| Tuner digital integrat | DVB-C DVB-T2 |
CARACTERISTICI AUDIO
| Tehnologii audio | DTS Premium Sound |
| Sistem audio | 2 |
| Putere difuzoare integrate | 10 W |
CONSUM ENERGIE
| Consum energie electrica | 48 W |
DIMENSIUNI
| Dimensiune cu stand | 745.4 x 150.5 x 466.6 mm |
| Dimensiune fara stand | 745.4 x 69 x 442.2 mm |
| Greutate cu stand | 3.82 Kg |
| Greutate fara stand | 3.73 Kg |
| Dimensiune cutie | 924 x 127 x 503 mm |
| Greutate cutie | 5.53 Kg |
ACCESORII
| Continut pachet | Cablu alimentare Telecomanda |
SISTEM MONTARE PE PERETE
| Compatibilitate VESA | 200 x 200 |
Euroamanet & Exchange Lotus
str. Nufarului nr. 31, Oradea
Telefon: 0738.752.533
Telefon: 0738.752.533
Orar
- Luni:08 - 21
- Marti:08 - 21
- Miercuri:08 - 21
- Joi:08 - 21
- Vineri:08 - 21
- Sambata:08 - 21
- Duminica09 - 21