Cod produs: 33011
Magazin: Euroamanet & Exchange Iosia
Locatie: Calea Cazaban nr.55 bl Pc 2, Oradea
Telefon: 0770.902.454
Greutate: 1 Kg
Avans: 120 Lei
1195.00 Lei
Vandut
Specificatii
Video
| Tip TV | Smart TV |
|---|---|
| Procesor | Procesor Crystal 4K |
| Ecran | Plat |
| Tip Display | LED |
| Diagonala | 108 cm |
| Dimensiune ecran (inch) | 43 |
| Rezolutie ecran (pixeli) | 3840 x 2160 |
| Rezolutie | 4K |
| Alte caracteristici video | HDR 10+, Mega Contrast, Pur Color, UHD Dimming, One Billion Color |
Audio
| Sistem difuzoare | 2.0 |
|---|---|
| Putere (W) | 20 |
| Alte caracteristici audio | Q-Symphony, Adaptive Sound, Dolby Digital Plus |
Multimedia
| Sistem de operare | Tizen |
|---|---|
| Aplicatii video streaming | HBO GO, Netflix, YouTube, Amazon Prime, YouTube |
Conexiuni
| Tip tuner | DVB-T2CS2 |
|---|---|
| Wi-Fi | Da |
| Bluetooth | Da |
| Wi-Fi Direct | Da |
| Conectori | 3 x HDMI, 1 x USB, Iesire audio digitala (optica), Ethernet (LAN) |
Caracteristici tehnice
| Putere consumata in standby (W) | 0.5 |
|---|---|
| Putere consumata in functiune (W) | 54 |
| Clasa eficienta energetica | G |
Alte caracteristici
| Dimensiuni fara stand (L x A x I cm) | 95.84 x 8.02 x 56.82 |
|---|---|
| Alte detalii | Auto Game Mode (ALLM) |
| Dimensiuni cu stand (L x A x I cm) | 95.84 x 21.75 x 63.09 |
| Greutate fara stand (Kg) | 7.3 |
| Culoare | Negru |
| Greutate cu stand (Kg) | 7.4 |
| Continut pachet | Telecomanda TM2140A, Cablu de alimentare, Manual de utilizare |
| Standard VESA (mm) | 200 x 200 |
| Culoare stand | Negru |
Euroamanet & Exchange Iosia
Calea Cazaban nr.55 bl Pc 2, Oradea
Telefon: 0770.902.454
Telefon: 0770.902.454
Orar
- Luni:08 - 21
- Marti:08 - 21
- Miercuri:08 - 21
- Joi:08 - 21
- Vineri:08 - 21
- Sambata:08 - 21
- Duminica09 - 21