Cod produs: 25777
Magazin: Euroamanet & Exchange Iosia
Locatie: Calea Cazaban nr.55 bl Pc 2, Oradea
Telefon: 0770.902.454
Greutate: 1 Kg
Avans: 120 Lei
1195.00 Lei
Vandut
CARACTERISTICI GENERALE
| Diagonala display | 125 cm |
| Tip TV | Smart TV |
| Tehnologie display | LED |
| Tehnologie speciala | HDR |
| Claritate imagine | 4K |
| An aparitie | 2020 |
| Culoare | Negru |
| Interfata | 2 x USB 1 x RJ-45 3 x HDMI 1 x RF 1 x S/PDIF CI+ slot 1 x AV |
| Format display | Plat |
SMART TV
| Sistem de operare | Tizen |
| Aplicatii Video Streaming | YouTube Netflix HBO Go |
| Caracteristici cheie | Comenzi vocale Asistent vocal inteligent Screen Mirroring |
| Mirroring | iOS Android |
| Asistent vocal inteligent | Bixby |
| Tip procesor | Quad core |
CARACTERISTICI VIDEO
| Rezolutie | 3840 x 2160 |
| Tip tehnologie HDR | HDR 10+ HLG |
| Tehnologii imagine | UHD Dimming PurColor Contrast Enhancer Natural Mode Support Digital Clean View Mega Contrast Film Mode PQI 2100 Game Mode Crystal Processor 4K |
| Rata de refresh | 50 Hz |
| Tuner digital integrat | DVB-C DVB-S2 DVB-T2 |
CARACTERISTICI AUDIO
| Tehnologii audio | Dolby Digital Plus Multiroom Link Dialog Enhancement Bluetooth Audio Adaptive Sound Control Audio Pre-selection Descriptor |
| Sistem audio | 2 |
| Putere difuzoare integrate | 20 W |
| Subwoofer integrat | Nu |
CONECTIVITATE
| Conectivitate wireless | Bluetooth Wi-Fi |
| Standard Wi-Fi | 802.11 ac |
| Versiune Bluetooth | 4.2 |
CONSUM ENERGIE
| Consum energie electrica | 140 W |
| Consum energie electrica / 1000 ore | 109 kWh |
| Putere consumata in stand-by | 0.5 W |
| Consum anual energie | 126 kWh |
| Clasa energetica potrivit noilor etichete energetice adoptate la nivelul UE | Clasa G |
DIMENSIUNI
| Dimensiune cu stand | 1116.8 x 250.2 x 719.1 nm |
| Dimensiune fara stand | 1116.8 x 59.9 x 644.2 mm |
| Greutate cu stand | 11.6 Kg |
| Greutate fara stand | 11.4 Kg |
| Dimensiune cutie | 1264 x 150 x 780 mm |
| Greutate cutie | 16 Kg |
ACCESORII
| Continut pachet | Cablu alimentare Manual utilizare Telecomanda Smart |
SISTEM MONTARE PE PERETE
| Compatibilitate VESA | 200 x 200 |
Euroamanet & Exchange Iosia
Calea Cazaban nr.55 bl Pc 2, Oradea
Telefon: 0770.902.454
Telefon: 0770.902.454
Orar
- Luni:08 - 21
- Marti:08 - 21
- Miercuri:08 - 21
- Joi:08 - 21
- Vineri:08 - 21
- Sambata:08 - 21
- Duminica09 - 21