Televizor Samsung LED 43DU7172, 108 cm, Smart, 4K Ultra HD, Clasa G (Model 2024)
Cod produs: 152565
Magazin: Euroamanet & Exchange Non-Stop
Locatie: str. Ady Endre nr. 50, Oradea
Telefon: 0770.902.066
Greutate: 1 Kg
Avans: 100 Lei
935.00 Lei
Vandut
Specificatii
Caracteristici generale
| Diagonala display | 108 cm |
| Tip TV | Smart TV |
| Tehnologie display | LED |
| Tehnologie speciala | UHD |
| Claritate imagine | 4K |
| An aparitie | 2024 |
| Culoare | Negru |
| Interfata | 1 x USB 3 x HDMI CI+ slot 1 x HDMI eARC |
Smart TV
| Sistem de operare | Tizen |
| Aplicatii Video Streaming | YouTube Netflix Rakuten TV Amazon Prime Disney+ HBO Max Antena Play Voyo SkyShowtime |
| Caracteristici cheie | Q-Symphony |
| Mirroring | iOS Android |
| Tip procesor | Procesor Crystal 4K |
| Versiune Bluetooth | 5.2 |
Caracteristici video
| Rezolutie | 3840 x 2160 |
| Tip tehnologie HDR | HDR 10+ |
| Tehnologii imagine | UHD Dimming Contrast Enhancer Pur Color Mega Contrast Film Mode Brigtness Detection Motion Xcelerator |
| Functii gaming | ALLM (Auto Low Latency Mode) HGiG |
| Tuner digital integrat | DVB-C DVB-S2 DVB-T2 |
Euroamanet & Exchange Non-Stop
str. Ady Endre nr. 50, Oradea
Telefon: 0770.902.066
Telefon: 0770.902.066
Orar
- Luni:00 - 24
- Marti:00 - 24
- Miercuri:00 - 24
- Joi:00 - 24
- Vineri:00 - 24
- Sambata:00 - 24
- Duminica00 - 24